piątek, 24 lutego 2017

Jovimed Dom Seniora Ksawerów województwo łódzkie

Dom seniora Jovimed to specjalistyczna placówka, która zapewnia pełną opiekę dla osób starszych, osób niepełnosprawnych, osób z przewlekłymi chorobami. Ośrodek oferuje możliwość pobytów stałych, pobytów po pobycie w szpitalu, pobyty rehabilitacyjne.

Jovimed położony jest na pełnej zieleni działce z licznymi alejkami spacerowymi i ławeczkami. Dysponuje 60 miejscami dla pensjonariuszy.

Dom seniora jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych. W budynku zainstalowane są windy, pokoje są duże i przestronne z łazienkami przystosowanymi dla osób poruszających się na wózkach.

Większość pokoi posiada balkon. W pokojach jest system przywoławczy,  internet oraz TV.  Nad zdrowiem podopiecznych czuwa doświadczona kadra lekarzy, rehabilitantów i opiekunek, a także dietetyk, logopeda, psycholog.
Dla pensjonariuszy przygotowano liczne pomieszczenia wspólnego pobytu w tym biblioteka, sala widowiskowa, kaplica, kuchnia, jadalnia. Mieszkańcy mogą uczestniczyć w licznych zajęciach terapeutycznych takich jak muzykoterapia, biblioterapia, arteterapia – terapia sztuką, warsztaty ogrodnicze, trening funkcji poznawczych i pamięci, terapie zajęciowe, gry i zabawy, a także w zajęciach rehabilitacyjnych. Dom seniora organizuje liczne wycieczki, a także organizuje uroczystości okolicznościowe.JOVIMED - Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 37
95-054 Ksawerów
tel. (+48) 42 211 06 08
fax (+48) 42 215 81 60
e-mail: sekretariat@jovimed.pl
http://jovimed.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz